Tábor 2011

Již si nebudeme stýskati, neboť se sejdeme na plácku, kde dva týdny zůstaneme a sídla zarazíme. Vizte, to je ten tábor, na který jste se těšili. Často jsme vám o něm mluvili a slibovali, že vás do něj uvedem. To je ten plácek zaslíbený, zvěře a ptáků a harcovníků plný, medem a jinými dobrotami oplývající. Na všem budete míti hojnost a bude nám dobrou obranou proti nepřátelům a trudomyslnosti. Hle, plácek po vaší vůli! Jen jména nemá; rozvažte, jakým jménem by měl být jmenován!

 

Milí harcovníci, rodičové, kamarádi,

je to neuvěřitelné, jak rychle ten čas utíká, ale před pár dny začalo jaro a kvapem se blíží léto. No a co by to bylo za léto bez harcovnického tábora! Proto chystejte harcovnické čepice, celty, teplé spacáky, dobrou náladu všechno ostatní, co obyčejně plnou měrou využijeme na táboře ve Valdově!

Letos nám Perun slíbil, že si hromy, blesky a bouřky nechá až na podzim, takže na nás čeká báječných 16 dní plných her, soutěží a nefalšovaného harcovnického veselí.

Praotec Čech

Letošní tábor se koná ve dnech 30. 7. až 14. 8. 2011. A vězte národe harcovnický, že se vrátíme v čase do doby starých českých pověstí.

 

Všechny nadmíru i podmíru důležité informace račte nalézti v pozvánce.

Opět se budeme snažit průběžně aktualizovat informace, pokud bude třeba. Jinak v případě, že se potřebujete na cokoli zeptat, nestyďte se v sekci napište nám, i tam se budeme snažit co nejrychleji odpovídat. A také jsme k dispozici na telefonech, které jsou uvedené právě v pozvánce.

Na kůň! – Přesně tak!