Lanové centrum – 24. 9. 2011, park Podvinní Praha

Harcovníci, kamarádi,

v sobotu 24. 9. 2011 jsme se dopoledne sešli v Pražských Vysočanech, celí natěšení na nadcházející dobordružství ve vysokých lanech v parku Podvinní. Několik desítek minut před začátkem programu jsme strávili na místním kamenném hrádečku, což někteří harcovníci pojali jako netradiční rocvičku.

Program začal nácvikem vyhýbání se na překážkách, pokračoval protáhnutím v nízkých lanových překážkách a po natrénování jištění jsme se konečně vydali lozit do výšek.

Počasí nám více než přálo a tak jsme si užili spoustu legrace a adrenalinu na nejrůznějších visutých chodnících, sítích, lanech a nakonec i na velehoupačce. Nemá cenu popisovat více, nejvíc řeknou fotky.

Na a pak už jsme se vydali na cestu podél Rokytky, až jsme po půl páté dorazili na předem vyhlédnuté místečko mimo civilizaci s ohništěm , kde si každý upekl to co si přinesl – buřty, chleby, jablka, sýr… Rozešli jsme se před sedmou na nádraží Libeň s myšlenkami na harc, který bude už za necelých 14 dní!

Akce se nám moc povedla, a to nejen proto, že nám sluničko prohřálo celý den. Všichni co jsme v lanovém centru byli se moc těšíme na harc a doufáme, že nás bude sluničko doprovázet i tam.

A kamarádi – nezapoměňte nám dát vědět, jestli na harc pojedete nebo ne! I Viki už se na nás těší a s ním i vodník Třeb a jeho syn…

 

Jupí na harcu, na kůň!

Vaše harcovnické vedení