Pozvánka na tábor ’21 (31. 7. až 15. 8.)

I když je to prapodivná doba, věříme, že i letos se nám podaří tábor uspořádat. Těšíme se o to víc, že letos bude Valdov 🧞‍♂🔮 pohádkový 🧙‍♀️✨️, nezapomeňte tedy přibalit tématický kostým!

Teď však musíte jediné, do 15. 3. vyplnit přihlášku, poprvé ve formě online formuláře. Do pár dní Vám ji potvrdíme a pošleme k podpisu spolu se všemi dokumenty.

Nezapomeňte sledovat aktuality, kde se dozvíte vše nové! A pokud se tábor nezaplní, oznámíme druhé kolo přihlášek i pro čekatele v pořadníku.

Prosíme, přečtěte si pozvánku pečlivě, i když máte pocit, že už vše znáte. Z historie víme, že i ten nejzkušenější rodič může zapomenout na sraz přivézt bezinfekčnost dítěte, nebo nezabalí harcovníkovi do batohu holínky. Děkujeme!


Důležité informace

Sraz je v obou případech na parkovišti u stanice metra Depo Hostivař (mapka). Možno zaparkovat auta (parkoviště P+R).

Doklady k autobusu

Vše potřebné Vám zašleme po vyplnění přihlášky. Prosíme, abyste tyto důležité dokumenty nezapomněli:

  • podepsaná přihláška,
  • kopie průkazu pojištěnce,
  • zdravotní posudek dítěte od lékaře (vydaný po 15. 8. 2019),
  • prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti a zdravotním stavu dítěte,
  • souhlas rodičů s poskytováním zdravotní péče dítěti a informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu a zdravotníkovi tábora.

Platba

K ziskům má tábor daleko, proto to ale neděláme. Potřebujeme však pokrýt alespoň náklady, které loni předčily očekávání. Již několik let držíme stejnou cenu, a proto jsme nuceni ji zvednout. V souvislosti s tím i se současnou situací ovšem posouváme splatnost o 2 měsíce a zvyšujeme sourozeneckou slevu:

  • 4 500 Kč (sleva pro 2 a více sourozenců = každý 4 000 Kč),
  • do 30. 6. na účet 2300022171/2010 (Fio banka),
  • s variabilním symbolem alespoň jednoho rodného čísla dítěte.

Pokud Vám tábor platí zaměstnavatel, na požádání Vám vystavíme fakturu. Stejně tak Vám na vyžádání vystavíme potvrzení o platbě pro Vaší pojišťovnu, pokud budete využívat příspěvek na zotavovací akci dítěte.


Kontakt

Přímý kontakt na vedení

Případně nám napište na mail harcovnici@harcovnici.cz nebo na Facebooku.

Adresa pro dopisy

Harcovnický tábor
Valdov 10
509 01 Pošta Nová Paka

Velmi Vás prosíme, neposílejte dětem balíky! Poštu vyzvedáváme ve schránce u starší paní ve Valdově, kam se balíky nevejdou a je to pro ni další starost navíc.

Návštěvy a mobilní telefony

Z výchovných a hygienických důvodů návštěvy nejsou možné. Moc prosíme rodiče, aby nám nevolali a nepsali, jak se děti na táboře mají, jestli se jim nestýská nebo jestli se náhodou něco neděje – budeme se mít fajn a pokud by byl jakýkoliv problém, sami se ozveme. Také rodiče prosíme, aby nedávali svým dětem mobilní telefony. V areálu tábora je nelze dobíjet, signál je mizivý a díky stylu táboření hrozí jejich ztráta. Pro dítě s telefonem je navíc snazší napsat o stesku smskou rodiči, než si o tom popovídat s některým z dospěláků. Pro nás je pak o mnoho těžší s celou situací pracovat.

S důležitými dotazy mohou rodiče samozřejmě kontaktovat vedení harcovnického tábora. V případě nedostupnosti pište SMS, ozveme se zpět.


Užitečné odkazy